F-O-T
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

נושא הבדיחות הגדול כל מי שיש לו בדיחה טובה להיכנס!!!

+6
kiussmyass
memorg
benri
baruch11212
yot89
Jedakist
10 posters

עמוד 2 מתוך 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

נושא הבדיחות הגדול כל מי שיש לו בדיחה טובה להיכנס!!! - Page 2 Empty Re: נושא הבדיחות הגדול כל מי שיש לו בדיחה טובה להיכנס!!!

הודעה  benri Mon Dec 22, 2008 11:29 am

אם שמן זית עשוי מזיתים ושמן תירס עשוי מתירס אז... מימה עשוי שמן תינוקות?!?!?

benri

מספר הודעות : 78

חזרה למעלה Go down

נושא הבדיחות הגדול כל מי שיש לו בדיחה טובה להיכנס!!! - Page 2 Empty Re: נושא הבדיחות הגדול כל מי שיש לו בדיחה טובה להיכנס!!!

הודעה  memorg Mon Dec 22, 2008 6:34 pm

מנפט
memorg
memorg

מספר הודעות : 68

חזרה למעלה Go down

הודעה  benri Tue Dec 23, 2008 2:17 pm

זאת בדיחה לא קלטתה?

benri

מספר הודעות : 78

חזרה למעלה Go down

הודעה  memorg Wed Dec 24, 2008 11:24 am

...קלטתי... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Evil or Very Mad Evil or Very Mad
memorg
memorg

מספר הודעות : 68

חזרה למעלה Go down

הודעה  yot89 Wed Dec 24, 2008 1:34 pm

Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question ?
yot89
yot89

מספר הודעות : 222

חזרה למעלה Go down

הודעה  baruch11212 Wed Dec 24, 2008 1:36 pm

חחחח
לא בעיה לקלוט
baruch11212
baruch11212

מספר הודעות : 178

חזרה למעלה Go down

הודעה  kiussmyass Wed Dec 24, 2008 7:47 pm

הבדיחה לא מיועדת לילדים מתחת לגיל 12 לדתיים או לכושים

תינוק בן יומיים מת ובא לאלוהים ואומר למה הרגתה אותי? אני רק בין 2 אני עדיין לא הזדיינתי

אלוהים אומר: טוב והופך אותו למלאך

אחרי יום שוב תינוק בן יומיים מת ובא לאלוהים ואומר למה הרגתה אותי? אני רק בן 2 אני עדיין לא הזדיינתי

ואז בא תינוק כושי ואומר אותו דבר אז אלוהים אומר בסדר והופך אותו לעטלף

kiussmyass

מספר הודעות : 24

חזרה למעלה Go down

הודעה  yot89 Wed Dec 24, 2008 7:51 pm

לא מצחיק
עכשיו כל הסמיילים:
Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral What a Face Like a Star @ heaven Suspect I love you No @ cyclops clown pirat tongue silent pale alien cat monkey pig rabbit bounce confused affraid Basketball cheers bom drunken Sleep sunny albino cherry santa rendeer farao king queen jocolor geek scratch study elephant flower afro lol! ::

נערך לאחרונה על-ידי yot89 בתאריך Wed Dec 24, 2008 7:51 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
yot89
yot89

חזרה למעלה Go down

הודעה  baruch11212 Wed Dec 24, 2008 7:51 pm

kiussmyass כתב:הבדיחה לא מיועדת לילדים מתחת לגיל 12 לדתיים או לכושים

תינוק בן יומיים מת ובא לאלוהים ואומר למה הרגתה אותי? אני רק בין 2 אני עדיין לא הזדיינתי

אחרי יום שוב תינוק בן יומיים מת ובא לאלוהים ואומר למה הרגתה אותי? אני רק בן 2 אני עדיין לא הזדיינתי

ואז בא תינוק כושי ואומר אותו דבר אז אלוהים אומר בסדר והופך אותו לעטלף

חחחח נחמד

עכשיו אני כשתינוק אתיופי נולד איזה צבע שיניים יש לו?!?
baruch11212
baruch11212

חזרה למעלה Go down

הודעה  yot89 Wed Dec 24, 2008 8:28 pm

שניכם לא מצחיקים....
yot89
yot89

חזרה למעלה Go down

הודעה  baruch11212 Wed Dec 24, 2008 8:35 pm

yot89 כתב:שניכם לא מצחיקים....
למה אתה מעליב??
Crying or Very sad Crying or Very sad Embarassed Crying or Very sad Embarassed Crying or Very sad Sad Sad

חחח סתם קורה....
baruch11212
baruch11212

חזרה למעלה Go down

הודעה  yot89 Wed Dec 24, 2008 8:35 pm

רק אמרתי.
yot89
yot89

חזרה למעלה Go down

הודעה  ronig86 Thu Dec 25, 2008 1:48 pm

איש אחד הזמין טיסה לתאילנד,לאיש הזה יש סנאי שהוא מאוד מחובר אליו.
בקיצר לפני העלייה אמרו לו שאי אפשר להעלות סנאי לטיסה,אז הוא חשב לעצמו:
1.אם אני אשים אותו בתיבה הוא ייחנק.
2.אז אני אכניס אותו למכנסיים.

הוא עלה למטוס והכל היה סבבה.
פתאום האיש צועק אייההההההההההה.הדיילת שואלת אותו אתה בסדר ,הוא אומר כן כן.

בפעם השנייה הוא צועק איייהההההההההההההה.האנשים שישבו מאחוריו שאלו אותו אתה בסדר?
הוא ענה להם:כן כן.

הפעם השלישית הוא צועק אאאאאאאאאאאאאאאאאייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייההההההההההההההההההההההההההההההההה.
הטייס בא אליו ושואל אותו:אדוני אתה בסדר?
הוא החליט לספר את האמת:
אדוני הטייס יש לי סנאי במכנסיים,ובפעם הראשונה זה היה בסדר שהוא חשב שתחת שלי זו המעורה שלו.
בפעם השנייה זה גם היה בסדר שהוא חשב שהביצים שלי זה האגוזים שלו.
אבל בפעם השלישית זה היה מוגזם לקחת את האגוזים שלו למעורה lol! lol! lol! Very Happy Very Happy Very Happy
ronig86
ronig86

מספר הודעות : 10

חזרה למעלה Go down

הודעה  baruch11212 Thu Dec 25, 2008 1:55 pm

ronig86 כתב:איש אחד הזמין טיסה לתאילנד,לאיש הזה יש סנאי שהוא מאוד מחובר אליו.
בקיצר לפני העלייה אמרו לו שאי אפשר להעלות סנאי לטיסה,אז הוא חשב לעצמו:
1.אם אני אשים אותו בתיבה הוא ייחנק.
2.אז אני אכניס אותו למכנסיים.

הוא עלה למטוס והכל היה סבבה.
פתאום האיש צועק אייההההההההההה.הדיילת שואלת אותו אתה בסדר ,הוא אומר כן כן.

בפעם השנייה הוא צועק איייהההההההההההההה.האנשים שישבו מאחוריו שאלו אותו אתה בסדר?
הוא ענה להם:כן כן.

הפעם השלישית הוא צועק אאאאאאאאאאאאאאאאאייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייההההההההההההההההההההההההההההההההה.
הטייס בא אליו ושואל אותו:אדוני אתה בסדר?
הוא החליט לספר את האמת:
אדוני הטייס יש לי סנאי במכנסיים,ובפעם הראשונה זה היה בסדר שהוא חשב שתחת שלי זו המעורה שלו.
בפעם השנייה זה גם היה בסדר שהוא חשב שהביצים שלי זה האגוזים שלו.
אבל בפעם השלישית זה היה מוגזם לקחת את האגוזים שלו למעורה lol! lol! lol! Very Happy Very Happy Very Happy

לא משהו
Neutral Neutral Neutral Shocked Shocked
baruch11212
baruch11212

חזרה למעלה Go down

הודעה  yot89 Thu Dec 25, 2008 2:54 pm

מממממממממממממגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעייייייייייייייייייייייייייייייילללללללללללללללללללללללללל!
Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad
yot89
yot89

חזרה למעלה Go down

הודעה  SleepyPoop Thu Dec 25, 2008 3:46 pm

YOT, בן כמה אתה אם יורשה לי לשאול?
SleepyPoop
SleepyPoop

מספר הודעות : 17

חזרה למעלה Go down

הודעה  yot89 Thu Dec 25, 2008 3:52 pm

אסור לי להגיד.
yot89
yot89

חזרה למעלה Go down

הודעה  Jedakist Thu Dec 25, 2008 6:57 pm

איזה רעים אתם חח
גם אם בדיחה לא ממש משהו בישביל הנימוס שמים
"חחח"
חחחחח
Jedakist
Jedakist
Admin

מספר הודעות : 153

https://f-o-t.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

הודעה  yot89 Thu Dec 25, 2008 7:27 pm

למה לשקר?
yot89
yot89

חזרה למעלה Go down

הודעה  Jedakist Thu Dec 25, 2008 7:30 pm

זה שקר לבן מנימוס חח
Jedakist
Jedakist
Admin

חזרה למעלה Go down

הודעה  yot89 Thu Dec 25, 2008 7:33 pm

אני לא שקרן לא לבן ולא רגיל.
yot89
yot89

חזרה למעלה Go down

הודעה  SleepyPoop Thu Dec 25, 2008 11:29 pm

קבלו בדיחה שחבר שלי סיפר לי:

שני עובדי היי-טק ש"נקרעו" בעבודה ולא הצליחו אף פעם לקחת חופש ישבו וחשבו איך לצאת לחופש סוף סוף.
פתאום אחד מהם פתאום הרים את הראש מהמחשב ואמר : "‏הי, יש לי רעיון איך אפשר לארגן קצת חופש מהעבודה".
"‏איך?", שאל אותו העובד השני.
במקום לענות לו, העובד הראשון הסתכל סביב, בדק שהשטח פנוי, קפץ על השולחן שלו, בעט באחד מהריבועים בתקרה, ונתלה הפוך עם הראש למטה.
תוך שניות הגיע מנהל מישיבה סמוכה לחדרם של שני העובדים.
הוא ראה את העובד תלוי מהתקרה, ושאל אותו מה נראה לו בדיוק שהוא עושה "‏אני מנורה", ענה העובד.
"‏נראה לי שאתה צריך קצת חופש", נבח המנהל. "‏לך הביתה עכשיו, ואני לא רוצה לראות אותך כאן במשרד לפחות ביומיים הקרובים, הבנת?!".
"כן, אדוני", ענה העובד, קפץ מהצינור, כיבה את המחשב ויצא.
העובד השני מיד קם אחריו והתחיל לארוז.
"‏ולאן נראה לך שאתה הולך?", שאל אותו המנהל.
"‏הביתה. אני לא יכול לעבוד בחושך".
SleepyPoop
SleepyPoop

מספר הודעות : 17

חזרה למעלה Go down

הודעה  Jedakist Fri Dec 26, 2008 10:06 am

חחח
Jedakist
Jedakist
Admin

חזרה למעלה Go down

הודעה  yot89 Fri Dec 26, 2008 12:50 pm

בדיחה בסדר.
yot89
yot89

חזרה למעלה Go down

הודעה  ure Sat Dec 27, 2008 10:51 pm

נחמד
ure
ure

מספר הודעות : 106

חזרה למעלה Go down

עמוד 2 מתוך 3 Previous  1, 2, 3  Next

חזרה למעלה